موج
کدخبر : ۳۲۲۵۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322597

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از آماده باش آتش نشان برای مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سهیل فضل وزیری صبح امروز یکشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمهیدات ویژه ای برای مقابله با حوادث چهارشنبه آخر سال اندیشیده شده است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار داشت: هرساله نیروهای آتش نشانی در روزهای پایانی سال به ویژه چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سر می برند.

 فضل وزیری در ادامه افزود: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و سرعت سرایت این ویروس و توصیه های اکید مبنی بر عدم حضور در تجمعات، انتظار می رود که شهروندان به منظور رعایت نکات ایمنی و به علت شرایط ناشی از شیوع بیماری از خانه های خود بیرون نیایند.

وی خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی سالهای گذشته مصدوم یا مجروح شدن شهروندان ناشی از استفاده از مواد محترقه و انفجار آن بود اما امسال شیوع ویروس کرونا و عدم حضور مردم در سطح شهر بر این نگرانی می افزاید.

فضل وزیری از آماده باش 136 آتش نشان برای مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت: این آتش نشانان در 5 ایستگاه در سطح شهر و3 پایگاه در نواحی منفصل شهری در آماده باش کامل هستند.

وی افزود: در همین راستا در مبادی ورودی شهر پلیس راه همدان، میدان جهاد و سه راه مریوان هر کدام ( سه آتش نشان به همراه یک خودرو سنگین ) مستقر خواهند شد.

فضل وزیری از شهروندان درخواست کرد: امسال با توجه به شیوع کرونا ویروس و رعایت مسائل ایمنی با بیرون نیامدن از خانه و عدم حضور در سطح شهر از بروز حوادث احتمالی و انتشار ویروس کرونا در روز‌های پایانی سال جلوگیری کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها