موج
کدخبر : ۳۲۲۳۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322381

سعیده کریمی خبر داد؛

رئیس اداره آموزش و پرورش میناب از راه اندازی سومین واحد برای تولیدی ماسک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعیده کریمی مدیر آموزش وپرورش شهرستان میناب با بیان اینکه تاکنون سه واحد برای تولیدی ماسک در این شهرستان راه اندازی شده است گفت: دو واحد تولیدی در شهر هشتبندی و یک واحد تولیدی ماسک در میناب در حال فعالیت است.

وی افزود: اولین واحدهای تولیدی ماسک در شهرستان میناب با همکاری هنرآموزان و هنرجویان هنرستان های شهرستان میناب به بهره برداری رسید و تولید خود را آغاز کرده‌اند.

کریمی اظهار کرد: در این واحد های تولیدی روزانه بیش از 400 تا 500 عدد ماسک توسط هنرجویان تولید می‌شود و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب با اشاره به افزایش بیشتر تولید در این واحدها گفت: ماسک های تولید شده قابل شستشو و قابل استفاده دوباره است، چنانچه همکاران فرهنگی تمایل به همکاری با این مراکز را دارند به این مکان‌ها با رعایت نکات بهداشتی مراجعه کنند.

کریمی خاطر نشان کرد: بیش از 50 نفر هنرآموز، هنرجو، عوامل اجرایی و 14 دستگاه چرخ خیاطی بطور ویژه در این طرح بزرگ شرکت خواهند کرد.

گفتنی است، هنرستان های آینده سازان و نوآوران در شهر هشتبندی و هنرستان کاووش در میناب کار تولید ماسک را انجام خواهند داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها