موج
کدخبر : ۳۲۲۲۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322274

علیرضا حسن پور خبر داد:

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از پلمپ دو واحد تجهیزات پزشکی متخلف در همدان در پی شیوع کرونا ویروس و افزایش نظارت ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علیرضا حسن پور،  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با اشاره به پلمپ دو واحد تجهیزات پزشکی متخلف در همدان، در پی افزایش نظارت در فضای موجود یعنی شیوع کرونا ویروس در کشور و استان، ابراز کرد: از آغاز طرح مبارزه با بیماری کرونا تعزیرات حکومتی استان همچنان گشت‌های مشترکی را با سایر دستگاه‌های نظارتی برگزار می‌کند.

 

وی با بیان اینکه تاکنون ۹۵ اکیپ بیش از ۴۳۸ واحد صنفی را بازرسی کرده و ۱۴۰ فقره پرونده تخلف تشکیل داده‌اند، گفت: در این خصوص علاوه بر پلمب ۳ واحد، دستور تعطیلی ۲ واحد تجهیزات پزشکی متخلف دیگر نیز صادر شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان عنوان کرد: ۶۰ هزار دستکش جدید نیز کشف شد که تاکنون بیش از ۱۲۱ هزار عدد انواع دستکش تحویل دانشگاه علوم پزشکی شده است.

وی بیان کرد: ۶۰۰ لیتر الکل نیز از یک کارخانه شهرستان نهاوند برای آزمایش و بررسی کیفیت به دانشگاه علوم پزشکی ارسال شده که در صورت اخذ تأیید به مرجع مذکور تحویل داده می‌شود.

حسن‌پور به شماره تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ اداره‌کل، تلفن گویای ۱۲۴ و سامانه www.۱۲۴.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت و تارنمای t۱۳۵.ir اشاره کرد که آماده دریافت گزارش‌های مردمی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها