موج
کدخبر : ۳۲۱۷۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321796

احمد مرادی خبر داد؛

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس از کاهش چشمگیر مسافران در بندرشهید حقانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد مرادی در حاشیه بازدید از بنادر مسافربری شهرستان بندرعباس، گفت: خوشبختانه پس از اعمال سختگیری‌ ها در تردد گردشگران در استان هرمزگان شاهد کاهش چشمگیر تردد مسافران در بندر شهیدحقانی بندرعباس هستیم.

وی با بیان اینکه سختگیری‌ها در کنار غربالگری سبب شده بندر شهید حقانی بندرعباس این روزها خلوت‌ترین روزهای تردد مسافری را تجربه کند، اضافه کرد: باید روز به‌ روز این سختگیری‌ ها و خود قرنطینگی شهروندان افزایش یابد تا با رعایت نکات بهداشتی شاهد کاهش شیوع ویروس کرونا در سطح استان و کشور باشیم.

مرادی با اشاره به اینکه باید در سایر مبادی ورودی و خروجی استان هرمزگان سختگیری‌ها افزایش یابد، اظهار کرد: در همین خصوص نامه‌ای به رئیس‌جمهور مبنی برشدت ممنوعیت ورود گردشگران به استان هرمزگان و اعمال سلیقه یکدست در سختگیری و اجرای صحیح آن تنظیم و ارسال شد.

این نماینده مجلس با اشاره به کاهش شدید رونق اقتصادی در بنادر مسافری هرمزگان، عنوان کرد: استاندار هرمزگان بایستی در این زمینه نامه‌ای را به هیئت دولت تنظیم و برای رسیدگی به وضعیت اقتصادی شناوردارانی که تمامی امیدشان به ایام و حضور گردشگران بوده است، درخواست عاجلی از دولتمردان داشته باشد.

وی همچنین نظارت روزانه بر سطح شهرستان‌های استان در خصوص عدم نصب چادر و عدم ارائه خدمات اقامت‌های گردشگری به گردشگران را الزامی دانست و عنوان کرد: امیدوارم با رعایت دوسویه هم شهروندان و هم عوامل نظارتی و اجرایی شاهد کاهش هرچه سریع‌تر شیوع ویروس کرونا در سطح استان هرمزگان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها