موج
کدخبر : ۳۲۱۳۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321388

تالحظه انتشار این خبر؛

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون 21 بیمار مبتلای قطعی به ویروس کرونا در این استان شناسایی شده‌اند که شهرستان سقز با 12 بیمار، بالاترین آمار را دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آرزو فلاحی ظهر امروز پنجشنبه در گفت و گو با رسانه های استان با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس آمار اعلامی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعداد قطعی مبتلایان به ویروس کرونا در کردستان21 نفر است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه تا امروز 233 نفر مشکوک به ویروس کرونا به بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی در استان مراجعه کرده‌اند، تاکید کرد: از 150 نمونه ارسالی 21 مورد مثبت و 54 نفر هم منفی بوده است.

وی اضافه کرد: تاکنون 12 نفر در سقز، چهار نفر در بانه، 2 نفر در سنندج، یک نفر در قروه، یک نفر درمریوان و یک نفر دردیواندره به کرونا مبتلا شده اند.

فلاحی افزود: تا کنون 15 نفر از بیماران هم از بیمارستانهای استان ترخیص شده اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار داشت:  تاکنون هیچ مورد مثبتی از مرگ و میر در استان به ثبت نرسیده و از 11 بیمار مشکوک به ابتلا به  ویروس کرونا که در بیمارستان‌ها بستری بوده و فوت کرده اند، نتیجه آزمایش 10 منفی اعلام شده است.

طبق اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بر اساس نتایج آزمایشگاهی  مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به 2 هزار و 922نفر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها