موج
کدخبر : ۳۲۰۷۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320718

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از پلمب یک کارگاه غیر مجاز تولید ماسک در شهرستان شهرضا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ صادق کاظم زاد با اشاره به کشف 54 هزار ماسک در شهرضا گفت: یک کارگاه زیرزمینی که به روش غیر مجاز اقدام به تولید ماسک های بهداشتی و بسته بندی آن ها با برند های خارجی می کرد در شهرستان شهرضا کشف و پلمب شد.

وی ادامه داد: در این عملیات 54 هزار ماسک تولید شده به روش غیر مجاز ،319 رول مواد اولیه تولید ماسک ، تعداد 8 کارتن بزرگ نخ ماسک ، 30 رول نخ نگهدارنده ماسک، 25 گونی جلد پلاستیکی ماسک و تعداد زیادی کارتن بسته بندی با برندهای خارجی کشف شد.

این مقام انتظامی گفت: تمامی اقلام کشف شده در این عملیات تحویل شبکه بهداشت شهرستان شهرضا شده و با حکم مقام قضائی محل نیز پلمب و عوامل مرتبط با این کارگاه دستگیر و همراه با پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا اظهار داشت: متاسفانه عده ای سود جو با سؤاستفاده از شرایط شیوع بیماری کرونا به جای همدردی با مردم، در جهت مطامع دنیوی خود ماسک و تجهیزات مورد نیاز مردم را از راه های غیر مجاز تهیه و در بازار به نرخ های غیر واقعی به فروش می رسانند که در این راستا از مردم می خواهیم هرگونه اخبار و اطلاعاتی در این زمینه را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها