موج
کدخبر : ۳۲۰۶۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320607

زن 55 ساله سقزی بعد از اینکه مشکوک به ابتلای به ویروس کرونای بود و در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری بود و آزمایش او برای تایید به تهران فرستاده شده بود، پس از چهار روز قرنطینه، شامگاه شنبه فوت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سقز در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به این خبر، اظهار داشت: این فرد یکی دو روز بعد از اینکه در مراسم ختم یکی از بستگان خود در سقز شرکت کرد، دچار یکسری مشکلات تنفسی شد و بلافاصله به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد.

انور بهرامی در ادامه، افزود: با توجه به اینکه قبلا سابقه بیماری ریه هم داشت و دارای علایمی شبیه آنفولانزا بود لذا سه شنبه گذشته برای درمان به بیمارستان مراجعه کرد و بدلیل داشتن علائم ویروس کرونا در این مرکز درمانی بستری شد.

وی با بیان اینکه بعد از بستری شدن بیمار به خانواده اش اطلاع دادند مشکوک به کرونا است و باید در بیمارستان قرنطینه باشد تا جواب تست او اعلام شود، گفت: بعد از دو یا سه روز نتیجه آزمایش او مثبت اعلام شد و متاسفانه ساعتی پیش نیز درگذشت.

بهرامی تصریح کرد: این زن، دارای چهار فرزند است و از همان اوایل، از همه آنها تست کرونا گرفته شد که مشخص شد هیچکدام علایم ویروس کرونا ندارند، بنابراین قرنطینه نشدند و طبق گفته کادر پزشکی این بیمارستان همگی سالم هستند.

وی یادآور شد: جسد این بیمار 55 ساله در ابتدا بخاطر کمبود امکانات و نیروی انسانی مجهز به البسه مخصوص در شهرستان، قرار شد تحویل خانواده شود تا خودشان اقدام به دفن کنند ولی پس از پیگیری ها با دستور فرماندار سقز، جسد این زن توسط کادر مخصوص بدون حضور مردم در آرامگاه روستای آیچی به خاک سپرده شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها