موج
کدخبر : ۳۱۹۸۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319858

سرهنگ حسین دهکی خبر داد؛

فرمانده دریابانی استان هرمزگان از شناسایی و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت و کشف محموله سوختی قاچاق در مرز های آبی استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  سرهنگ حسین دهکی صبح امروز(6 اسفندماه) در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: دراجرای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) و تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا و باتوجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق براقتصاد کشور، برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمانیافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستورکار این فرماندهی قرار گرفت.

 این مقام انتظامی از کشف محموله سوخت قاچاق وانهدام یک باند از قاچاقیانخارجی سوخت در استان خبرداد و افزود: دراین راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت‌های ویژه و با تلاش‌های شبانه روزی و فعالیت بی وقفه مرزبانان استان و شهرستان  جاسک، یک باند از قاچاقچیان سوخت که به صورت کلان اقدام به قاچاق میکردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قراردادند. 

فرمانده دریابانی استان هرمزگان افزود: با اقدام به موقع مرزبانان و در یک عملیات سریع و غافلگیرانه محموله سوخت قاچاق در آبهای شهرستان جاسک شناسایی وتوقیف شد.   

 سرهنگ دهکی بیان کرد: در این عملیات یک فروند کشتی خارجی توقیف و بیش از یک میلیون لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۷۰ میلیارد ریال نیز کشف شد.                               

 فرمانده دریابانی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: در این رابطه ۱۳ نفر متهم خارجی تبعه کشور اندونزی، سنگاپور و سنگال دستگیر واقدامات قانونی ازطریق مراجع قضائی به صورت ویژه در حال پیگیری است.

 این مقام انتظامی با اشاره بر شمردن خسارات جبران ناپذیر قاچاق بر پیکره اقتصاد و اجتماعی جامعه خاطرنشان کرد: دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه باپدیده سازمان یافته قاچاق، اجازه هیچگونه فعالیت سودجویانه رادرمناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها