موج
کدخبر : ۳۱۹۷۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319790

فرماندار میبد عنوان کرد:

فرماندار میبد گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور همه دستگاه ها موظف به رعایت نکات بهداشتی برای پیشگیری از این ویروس هستند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین فلاح فرماندار میبد هم در نشست سلامت که با حضور اعضای شورای تامین برگزار شد، گفت: علی‌رغم اینکه نباید در مقابل این موضوع حساسیت ایجاد کرد اما باید توجه داشت عملکرد و مقابله‌ای ضعیف در مقابل این خطر اختلال در همه امور را به دنبال دارد.

وی همه ادارات، دستگاه‌ها و ارگان‌ها را به اجرای دستورالعمل‌های مرتبط به رعایت نکات بهداشتی و ایمنی برای دچار نشدن مردم به ویروس کرونا ملزم کرد.

فلاح با اشاره به لزوم حساسیت انجام وظیفه دستگاه های خدمات رسان نظیر بخشداری‌ها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در این ارتباط و لزوم عمل به تدابیر لازم ، لغو کردن جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها یادآور شد که یا به آن عمل شده و یا اینکه در دستور کار قرار گرفته‌است.

این مسئول بر لزوم  اطلاع رسانی آموزش‌های بهداشتی که می‌تواند از تریبون‌های مختلف به ویژه منابر صورت گیرد و نیز پرهیز از برخوردهای خود سرانه بر همکاری با شبکه بهداشت و تیم آنها تاکید کرد و ارزیابی اجرای برنامه‌های نوروزی، اسکان مسافران، ایزوله کردن وسایل حمل و نقل و مکانهای عمومی و...را نیز عنوان کرد که لازم است مورد توجه قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها