موج
کدخبر : ۳۱۹۳۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319386

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: خودروهایی که در حریم راه های استان البرز اقدام به تخلیه نخاله کنند 15 روز توقیف می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، گودرز محمودی اظهار داشت: خودروهایی که در حاشیه راه‌های استان البرز نخاله تخلیه می‌کنند با حکم قضایی به مدت 15 روز توقیف می شوند.

وی افزود: در راستای برخورد قانونی با رانندگانی که اقدام به تخلیه نخاله در حاشیه راه‌های استان می‌کنند، با دستور قضایی و با همکاری نهادهای انتظامی استان، تعدادی از آن‌ها که در حاشیه آزادراه تهران-کرج-قزوین و محور ماهدشت- کیانمهر نخاله تخلیه کرده بودند به مدت 15 روز توقیف شدند.

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان البرز با بیان اینکه تخلیه نخاله در حاشیه راه ها علاوه بر تاثیر منفی بر محیط زیست، سبب ایجاد منظره نامناسب از راه‌های استان شده و هزینه مضاعف و زیادی را برای جابجایی آن‌ها به دولت تحمیل می‌کند، بیان کرد: رانندگان باید نخاله‌ها را در مراکزی که توسط شهرداری کرج تعیین شده، تخلیه کنند.

محمودی با بیان اینکه طبق ماده 7 قانون ایمنی راه‌ها و راه آهن جمهوری اسلامی ایران تخلیه هرگونه نخاله در حاشیه راه ممنوع و جرم است،عنوان کرد: با افراد متخلف و کسانی که اقدام به این کار غیر قانونی میکنند برخورد قانونی انجام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها