موج
کدخبر : ۳۱۹۰۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319084

آیت الله سعیدی:

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) ضمن ابراز امیدواری از انتخاب افراد اصلح برای ورود به مجلس شورای اسلامی از سوی مردم گفت: مجلس ریل گذار نظام است و انتخاب اصلح می‌تواند گامی در راستای رفع مشکلات باشد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی در حاشیه شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه در طول انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه حضور داشتند، اظهار کرد: این حضور پرشور مردم در صحنه‌ها موجب شده است همواره انقلاب در مقابل نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان پیروز و سربلند باشد.

وی مشارکت در تعیین سرنوشت توسط مردم را از نگاه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: مجلس ریل گذار پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی است و مردم به خوبی از امر آگاه هستند.

امام جمعه قم تفاوت‌های انقلاب اسلام و رژیم پهلوی را در تعیین سرنوشت جامعه مورد توجه قرار داد و با تاکید بر اینکه با وجود حضور پرشور مردم در برهه‌های حساس انقلاب دشمن همواره بر دشمنی خود افزوده است، اظهار کرد: به‌رغم این دشمنی‌های، انگیزه مردم برای حضور درصحنه‌های مختلف دوچندان می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه امسال شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش این انگیزه را برای حضور پرشور در انتخابات برای مردم ایجاد کرده است، افزود: دشمن باید بداند که توطئه افکنی‌هایش نتیجه‌ای معکوس در میان ملت دارد و امروز مردم با حضور پرشور خود پای صندوق‌های رای این مساله را به وضوح نشان خواهند داد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها