موج
کدخبر : ۳۱۸۶۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318675

معاون استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

هدایت حاتمی در اولین نشست کمیته اقتصادی و برنامه‌ریزی بخش خصوصی رویداد گردشگری کرمانشاه 2020 گفت: پس از برگزاری این رویداد باید حوزه گردشگری کرمانشاه روی ریل افتاده باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه، رویداد بین‌المللی گردشگری روستایی کرمانشاه 2020 فرصتی مناسب برای بهره‌وری بیشتر اقتصادی و اشتغال در کرمانشاه عنوان کرد و افزود: تا زمان برگزاری رویداد کرمانشاه 2020 باید زنجیره ارزش صنعت گردشگری و اتصال صنایع‌دستی و خدمات گردشگری فراهم‌شده باشد.

حاتمی بر لزوم افزایش آموزش فعالین حوزه گردشگری کرمانشاه به فاصله یک سال مانده تا رویداد کرمانشاه 2020 تأکید کرد و گفت: باید در این فاصله زمانی بتوانیم برای کارکنان هتل‌ها، رستوران‌ها، اصناف و حتی مردم آموزش‌های گردشگری و برخورد با گردشگران را داشته باشیم.

معاون استاندار کرمانشاه با تأکید بر در پیش بودن همایش سرمایه‌گذاری گردشگری کرمانشاه در اسفندماه سال جاری، خاطرنشان ساخت: در این همایش که مقدمه‌ای برای رویداد کرمانشاه 2020 است، باید تلاش شود تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری استان که اکنون چندان به سرمایه‌گذاران معرفی نشده را بشناسانیم و برای آن‌ها سرمایه‌گذار جذب کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها