موج
کدخبر : ۳۱۸۳۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318321

محمد صادقی خبر داد:

سرپرست سازمان مدیریت پسماند از رونمایی 4 جلد کتاب کودکان توسط سازمان مدیریت پسماند در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد صادقی گفت: همزمان با برگزاری آیین اختتامیه دومین دوره فرآیند تعالی سازمان 4 نسخه کتاب از مجموعه کتاب های پاکیمن و تبدیل شوندگان رونمایی شد.

وی بیان کرد: در راستای تأکیدات این سازمان بر اهمیت فرهنگ سازی و تهیه تولیدات آموزشی به منظور ارتقای سطح فرهنگ و بهبود رفتارهای شهروندان، از ابتدای سال جاری اقدام به تدوین و تهیه یک مجموعه 8 جلدی کتب مرتبط با موضوعات مدیریت پسماند شده است.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان ادامه داد: از کل این مجموعه 4 جلد کتاب تکمیل و رونمایی شده است و 4 جلد دیگر نیز مراحل طراحی را می گذراند و  تا قبل از پایان سال تکمیل خواهند شد.

صادقی با اشاره به موضوعات کتب رونمایی شده در این مراسم، بیان کرد: 4 جلد تکمیل شده از این کتاب ها شامل پاکیمن و پسماندهای تر، پاکیمن و پسماندهای پلاستیکی، پاکیمن و پسماندهای کاغذی و پاکمین و پسماندهای خطرناک می باشند و در آن ها موضوعات با اولویت رویکردهایی مانند اجتناب و کاهش تولید پسماند، استفاده مجدد، تفکیک از مبدأ و بازیافت به اشکال مختلف بیان شده است.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان در رابطه با ساختار کتاب ها نیز توضیح داد: محتوای این کتاب ها در چارچوب های مختلف مانند شعر، داستان، بازی، لطیفه، نمایشنامه و ... متناسب با گروه های سنی "ب" و "ج" تدوین شده است و کودکان می توانند در بخش های مختلف مطالب متنوع و جذابی را بخوانند و ضمن سرگرم شدن مفاهیم مهمی را بیاموزند.

محمد صادقی این کتب را بخشی از تولیدات آموزشی سازمان در حوزه آموزشی و فرهنگسازی معرفی کرده و می افزاید: علاوه بر کتاب ها که 4جلد آن در حال چاپ و مابقی در مرحله تولید است، تولیدات دیگری شامل پوسترهای اینفوگرافیک، مجموعه بروشورها، کتاب های کمیک استریپ، پیکسل های آموزشی، بازی های فکری- حرکتی و موشن گرافیک نیز مراحل تهیه و تولید را می گذرانند و تولید بخشی از آن ها کامل شده و به زودی به صورت مجموعه ای کامل طی برنامه ریزی مشخص در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها