موج
کدخبر : ۳۱۸۰۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318078

مدیرکل زندانهای استان البرز به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر، از مرخصی پنج روزه به تمامی زندانیان زن که از شرایط مرخصی برخوردار هستند خبر داد.

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری موج البرز، روز شنبه روابط عمومی زندانهای استان البرز گفت: اعطای این مرخصی با هدف تحکیم پایه‌های خانواده و اهمیت جایگاه زن و مقام مادر است که با مساعدت قضایی اعطا شده است .

سید عبداله مرتضوی خاطرنشان کرد: آزادی زندانیان پیرو بخشنامه ساماندهی زندانیان از طریق مرخصی منجر به آزادی بوده که امیدواریم تا روزهای آینده تعداد بیشتری از زندانیان زن در استان البرز شامل این بخشنامه شوند.

مدیر کل زندانهای استان البرز افزود: بنابر تاکید ریاست قوه قضاییه افرادی که به دلیل محکومیت مالی مدت طولانی در زندان به سرمی برند و معسر بودن آنها در پرداخت بدهی برای مرجع بازداشت کننده محرز شده است باید به فوریت مجازات حبس آنها متوقف شود و این موضوع در خصوص زنان با محکومیت مالی که به عنوان گروه های ویژه قلمداد می شوند با شرایط خاص تری بایستی مدنظر قرار گیرد .

مرتضوی در ادامه خاطرنشان کرد : امیدواریم شرایطی لحاظ شود که هر فردی به میزان پشتوانه مالی که دارد در معاملات شرکت کند و به گونه ای نباشد که شخص بدون هیچ پشتوانه ای نسبت به صدور دسته چک و سایر اوراق مالی اقدام کند که پیامد های جبران ناپذیری برای خود و خانواده و جامعه داشته باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها