موج
کدخبر : ۳۱۷۷۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317727

حجت الاسلام ولی نظر پور:

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: شعار نه شرقی، نه غربی همان عصاره کلمه لا اله الله است که بر زبان مبارک امام راحل (ره) جاری شد و مردم فهیم ایران این جمله را با جان و دل دریافت کرده و به آن عمل کردند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حجت الاسلام ولی نظر پور ظهر امروز در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار کرد: شعار نه شرقی، نه غربی همان عصاره کلمه لا اله الله است که بر زبان مبارک امام راحل (ره) جاری شد و مردم فهیم ایران این جمله را با جان و دل دریافت کرده و به آن عمل کردند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: مردم همیشه در صحنه اردبیل امروز نیز با حضور پرشور خود در راه پیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ضمن تجدید میثاق با شهدا و امام راحل(ره)، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیدند.

وی افزود: امروز با امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و شهدا عهد و پیمان مجدد بستیم که در تمام سختی‌ها و دشواری‌ها در پشت نظام و انقلاب اسلامی باشیم و این مسیر با حضور مردم ولایت‌مدار همچنان ادامه‌دار خواهد بود.

نظر پور بیان کرد: شعار نه شرقی، نه غربی همان عصاره کلمه لا اله الله است که بر زبان مبارک امام راحل (ره) جاری شد و مردم فهیم ایران این جمله را با جان و دل دریافت کرده و به آن عمل کردند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: باید به ملت ایران افتخار کرد که با وجود تمام سختی‌ها همواره پشت انقلاب و رهبری ایستاده‌اند و پیام این انقلاب پیام مبارزه با استکبار و تجدید میثاق با شهدا و امام شهدا است.

وی تاکید کرد: دشمن بداند راه شهدا همچنان ادامه دارد و شهدایی همچون سردار سلیمانی که با نثار جان خود سبب عزت، شرف و اقتدار کشور و ملت ایران شدند همواره در قلب مردم زنده هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها