موج
کدخبر : ۳۱۷۴۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317478

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان خبر داد:

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان از پلمب یک کارگاه تولید انواع خوارکی و داروهای گیاهی ساختگی تقلبی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شهرام احتشامی بیان کرد: در بازرسی از یک کارگاه بزرگ غیر مجاز تولید انواع خوارکی و داروهای گیاهی ساختگی تقلبی 20 تن اجناس غیرمجاز و برخی مضر و ممنوع توقیف و کارگاه مذکور پلمب شد.

وی گفت: افرادی سودجو در داخل سوله ای بزرگ در حاشیه یکی از روستاهای اطراف اصفهان مخفیانه با استفاده از تجهیزات و دستگاه های متعدد در زمینه فرآوری و تهیه انواع داروهای گیاهی ، اقلام آرایشی  و بهداشتی، مواد خوراکی و آشامیدنی ساختگی  تقلبی و غیر مجاز با عنوان طب اسلامی فعالیت می کردند.

احتشامی افزود: در بازدید تعدادی از کارشناسان بهداشت به همراه کارشناسان معاونت غذا و دارو و ماموران نیروی انتظامی از این کارگاه فعال تولید غیر مجاز انواع داروهای گیاهی ساختگی تقلبی تخلفات بهداشتی مشخص شد محصولات این واحد در شرایط غیر بهداشتی با استفاده از مواد اولیه بی کیفیت، آلوده و غیر مجاز با برچسب گذاری های جعلی و فریبنده تولید و بین واحدهای عطاری شهر اصفهان و شهرهای اطراف توزیع  و با تبلیغات گسترده و اغفال مشتریان، کالای تقلبی این واحد عرضه می شود.

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان گفت: این کارگاه غیر مجاز و غیر بهداشتی تولید داروهای گیاهی و مواد خوراکی ساختگی تقلبی پلمب و پرونده متخلفان برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها