موج
کدخبر : ۳۱۷۳۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317384

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از دستگیری فرد کلاهبرداری که 6 میلیارد ریال از 14 شهروند کلاهبرداری و متواری شده بود، در شهرستان سمیرم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ سهراب قرقانی اظهار داشت: شخصی که با فریب دادن برخی شهروندان وبدست آوردن اعتماد آنان و ارائه چک های بلامحل اموالی را خریداری و متواری شده بود در شهرستان سمیرم شناسایی و دستگیرشد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در دیگر استان های کشور نیز از مردم کلاهبرداری کرده بیان داشت: این فرد در یک پرونده 3 میلیارد و 200 میلیون ریال از شهروندی کلاهبرداری کرده بود.

وی ادامه داد: فرد مورد نظر که از کلاهبرداران حرفه ای بود مستمرا در حال تغییر مکان و تغییر ظاهر بود که کشف مخفیگاه او بسیار سخت بود.

وی اظهار داشت: سرانجام ماموران پلیس امنیت عمومی و کارآگاهان سخت کوش آگاهی شهرستان سمیرم آخرین مخفیگاه متهم را شناسایی و در تاریکی شب او را دستگیر کردند.

سرهنگ قرقانی تصریح کرد: فرد دستگیر شده تاکنون به 6 میلیارد ریال کلاهبرداری از 14 شهروند اعتراف کرده و پرونده او برای روشن شدن دیگر ابعاد مفتوح است.

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم تاکید کرد: با توجه به اینکه وی با استفاده از روش اعتماد سازی اقدام به خرید و فروش کالا و صدور چک بلا محل می کرده لازم است شهروندان محترم کلیه معاملات خود را از طریق بنگاه های معاملاتی معتبر و با شناخت کافی از طرفین انجام دهند و اگر از فردی به این شیوه کلاهبرداری شده می تواند به پلیس آگاهی شهرستان سمیرم مراجعه کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها