موج
کدخبر : ۳۱۶۷۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316793

برای اولین بار ؛

برای اولین بار فیلم "بی صدا حلزون" ویژه افراد ناشنوا در پردیس سینمایی ساحل اصفهان اکران می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، به همت دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان روز جمعه هفته جاری فیلم "بی صدا حلزون" ویژه افراد ناشنوا برای اولین بار در پردیس سینمایی ساحل اصفهان اکران می شود. 

این اقدام همزمان با جشنواره فیلم فجر با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، برای اولین بار و ویژه افراد ناشنوا انجام می شود.   

در این برنامه که جمعه ۱۸ بهمن و از ساعت ۱۰ صبح در پردیس سینمایی ساحل برگزار می شود، افراد ناشنوا به تماشای اثری می نشینند که موضوع فیلم در رابطه با آنها خواهد بود و نیز این اثر برای این گروه از افراد دارای معلولیت، مناسب سازی شده است.   

این برای نخستین بار است که در زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر در اصفهان، فیلمی از این جشنواره برای افراد دارای معلولیت به نمایش در می آید. گروه های متقاضی ثبت نام می توانند در ساعات اداری با دبیرخانه دائمی جشنواره به شماره تماس ۳۲۲۲۵۵۳۵ تماس بگیرند.   

سانس و اکران ویژه برای ناشنوایان  

ایمان حجتی، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان و مدیر اجرایی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان در این باره در صفحه شخصی خود نوشت: " گفته بودیم با پایان برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان، چراغ جشنواره خاموش نخواهد شد. این هفته تلاش کردیم یکی از فیلم های خوب بخش "نگاه نو" جشنواره فجر را برای اکران اختصاصی ویژه ناشنوایان عزیز به اصفهان بیاوریم. "بی صدا حلزون" فیلمی برای توجه بیشتر به ناشنوایان است و یک سانس و اکران ویژه برای ناشنوایان در نظر گرفته شده است. از همه حامیان در این راه به ویژه بنیاد سینمایی فارابی، کمیسیون اجتماعی و کمیسیون فرهنگی شورای شهر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ممنونم".  

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها