موج
کدخبر : ۳۱۶۷۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316722

سرهنگ عبدالله لشکری خبر داد؛

جانشین دریابانی استان هرمزگان گفت: مرزبانان با هدایت اطلاعاتی، موفق شدند موقعیت کشتی صیادی چینی را در دریا شناسایی و توانستند در یک اقدام ضربتی شناور را در 6 مایلی اسکله بندر جاسک توقیف کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عبدالله لشکری  جانشین دریابانی استان هرمزگان گفت: مرزبانان شهرستان جاسک با انجام اقدامات اطلاعاتی از صید کردن یک فروند کشتی صیادی مربوط به کشورچین در منطقه مطلع شدند و اقدامات لازم را برای توقیف آن آغاز کردند.

جانشین دریابانی استان هرمزگان افزود: مرزبانان با اشراف و هدایت اطلاعاتی، موفق شدند موقعیت شناور را در دریا شناسایی و در یک اقدام ضربتی شناور را در 6 مایلی اسکله اداره بنادر جاسک توقیف کنند.

جانشین دریابانی استان هرمزگان تصریح کرد: دربازرسی از کشتی چینی توقیفی 50 تن انواع ماهی میکتوفیده به ارزش 20 میلیارد ریال کشف و در این رابطه 16 نفر متهم نیز دستگیر شدند.

جانشین دریابانی استان هرمزگان در خاتمه با بیان اینکه محوریت تولید و اشتغال در مناطق مرزنشین، مبارزه با تجاوزات مرزی صیادان کشورهای دیگر است، خاطرنشان کرد: دریابانی استان هرمزگان با تقویت تجهیزات و امکانات، به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد که در حوزه آب های سرزمین ایران، قاچاق صورت پذیرد و مرزبانان با قاطعیت با تجاوزات مرزی از سوی صیادان کشورهای دیگر برخورد خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها