موج
کدخبر : ۳۱۶۶۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316697

فرمانده ناحیه بسیج مقاومت ابرکوه؛

فرمانده ناحیه بسیج مقاومت ابرکوه گفت: با درایت هوشمندانه مقام معظم رهبری، ایران با حمله به مقر آمریکایی ها در عراق چنان سیلی به آنها زد که اعتبار و اقتدار آمریکا را در جهان درهم شکست.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ مهدی ابرقویی فرمانده ناحیه بسیج مقاومت ابرکوه تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی بزرگوار در همه امور به ویژه امر به‌ معروف و نهی از منکر از امام حسین (ع) پیروی کرد تا با انجام این فریضه الهی دین خدا را زنده نگه دارد.

وی اضافه کرد: اگر استکبار جهانی شهید سلیمانی را ترور کرد، آمریکا در صدر استکبار جهانی قرارا دارد و بداند، نیروهای این کشور از این پس جای امنی در کشورهای مسلمان نخواهد داشت .

وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) ، شهدای انقلاب، دفاع مقدس و دهه فجر، خاطرنشان کرد: هدف آمریکا از این ترور ضعیف جلوه دادن ایران بود، غافل از اینکه مردم در تشییع میلیونی این قهرمان اسطوره‌ای نشان دادند همگی همچون سردار سلیمانی دلباخته و امیدوار به این نظام و انقلاب هستند.

وی اظهارکرد: با درایت هوشمندانه مقام معظم رهبری، ایران با حمله به مقر آمریکایی ها در عراق چنان سیلی به آنها زد که اعتبار و اقتدار آمریکا را در جهان درهم شکست.

ابرقویی با بیان اینکه  ایران با موشک های جدیدی که برای بازدارندگی در دفاع از میهن اسلامی در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: مردم ایران با هوشیاری کامل در گام دوم انقلاب بیش از گذشته توطئه های دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها