موج
کدخبر : ۳۱۶۳۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316312

مدیرکل صداو سیما مرکز استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل صداو سیما مرکز استان اصفهان گفت: صدا و سیمای مرکز اصفهان در حوزه خبردر پاییز امسال توانست رتبه دوم را کسب کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بهرام عبدالحسینی در جمع اصحاب رسانه با اشاره به کسب رتبه دوم صداو سیما در حوزه خبر اظهار کرد: صداو سیمای مرکز اصفهان از سال 96 در بخش صدا از رتبه بیست و نهم به رتبه 16 ارتقاء یافته است.

وی گفت: با شروع مدیریت جدید در مرکز صداو سیما استان اصفهان دو استراتژی ارتقا کمی و کیفی تولیدات برنامه در مرکز را هدف قرار دادیم.

عبدالحسینی با اشاره باینکه حدود 10عنوان برنامه در مرکز اصفهان به علت کمبود اعتبار تولید نمی شد، افزود: برنامه هایی از جمله شبانه، هشت بهشت، چهارباغ، برنامه کودک در یک سال اخیر بازتولید و به روی آنتن رفته است.

مدیرکل صداوسیما مرکز استان اصفهان گفت: با توجه به بهره گیری از ظرفیت های استان اصفهان در تولید برنامه های استان استفاده از مجری های غیراصفهانی در برنامه ها ممنوع شد و برنامه پرمخاطب زنده رود از ابتدای امسال با  مجری اصفهانی اجرا شد.

بهرام عبدالحسینی ادامه داد: سه تله فیلم آماده اکران است و به شبکه های سراسری تحویل داده شده است و انشاله در آینده ای نزدیک ساخت دو تله فیلم دیگر نیز در دستور کار قرار دارد که امیدواریم به جشنواره سال آینده در تبریز برسد.

وی بیان داشت: همچنین با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مستند میراث کهن در حال تولید است که در این مستند به مباحث فرهنگی، میراثی و اقامتگاه های بوم گردی در استان اصفهان می پردازد.

مدیرکل صداوسیما مرکز استان اصفهان گفت: برای نخستین بار مستندی از 10 بانوی کارآفرین در مرحله تولید است که در آن به ده بانوی هنرمند کارآفرین در استان اصفهان می پردازد.

معاون سیمای مرکز استان اصفهان نیز در ادامه این نشست با اشاره برنامه های دهه مبارک فجر اظهارکرد: سریال "انقلاب زیبا" در ۲۲ قسمت و مینی سریال "محرمانه در بارون" در 5 قسمت ازشبکه اصفهان پخش خواهد شد.

علی معصوم زاده افزود:همچنین در ساعت ۱۶:۳۰ هر روز "گفتگوی هفته" پخش می شود و "نوای انقلاب" نیز که کلیپی برای انقلاب است در ایام الله دهه مبارک فجر هر روز از شبکه صداو سیمای مرکز استان اصفهان پخش می گردد.

وی گفت: مستند "در برابر طوفان" و "عصر خمینی" ، ویژه برنامه چهارباغ ، خاطرات فیروزه ای و مستند بهار را تو روایت کن و همچنین مستند شکوه فیروزه ای ازدیگربرنامه های پخش ده در ایام مبارک دهه فجر از شبکه اصفهان می باشد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها