موج
کدخبر : ۳۱۵۷۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315755

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد:

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشوراعلام کرد:خستگی و خواب آلودگی راننده علت اصلی واژگونی اتوبوس تهران-شیراز در ورودی شهر سپاهان شهر اصفهان بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: بررسی شواهد و مستندات در دسترس، بیانگر آن است که عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده ، منجر به برخورد با گاردریل ورودی رمپ ، خروجی از محور و واژگونی به پهلوی چپ اتوبوس شده است.

این گزارش حاکی است این اتوبوس ساعت 22 شب گذشته 7 بهمن ماه از مبدا پایانه بیهقی شهرتهران به مقصد شیرازعازم شده و ساعت 4:35 بامداد امروز در ورودی شهر سپاهان شهر اصفهان دچار واژگونی گردیده است.

گفتنی است، راننده این اتوبوس از سال 88 تا کنون فعالیت داشته وحداقل 215 سفر در مسیر تهران – شیراز  و بالعکس عملکرد داشته و در واقع به مسیر آشنایی کامل داشته است.همچنین براساس بررسی‌های اولیه راننده این اتوبوس دارای کارت هوشمند بوده‌  و اتوبوس مذکور دارای کارت معاینه فنی بوده است.

به گزارش موج، متأسفانه به دلیل واژگونی اتوبوس تهران- شیراز 10نفر از مسافران این اتوبوس جان خود را از دست داده‌اند و 18 نفر نیز مصدوم  شده‌‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها