موج
کدخبر : ۳۱۵۳۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315306

حمید شهبازی خبر داد:

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی ساماندهی بوستان پروین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی گفت: برای اجرای عملیات ساماندهی بوستان پروین در منطقه 10 شهرداری اصفهان 5 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی بیان داشت: عملیات اجرایی ساماندهی بوستان پروین شامل پیاده روسازی، مناسب‌سازی و نصب موانع ترافیکی است.

شهبازی از بهره‌برداری پارکینگ طبقاتی عسکریه تا پایان سال‌جاری خبر داد و گفت: این پارکینگ در مجاورت بیمارستان عسکریه با ظرفیت ۲۲۰خودرو در حال احداث است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان ادامه داد: پروژه مشارکتی پارکینگ عسکریه با هزینه‌کرد ۳۰ میلیارد ریالی منطقه ۱۰ و تامین مابقی اعتبارات توسط بیمارستان، در حال احداث است و با توجه به تعداد زیاد مراجعه‌کنندگان به این بیمارستان و نیاز به پارکینگ، از پروژه‌های اصلی این منطقه بشمار می‌رود.

وی با بیان اینکه فاز دوم عملیات اجرایی پیاده روسازی خیابان‌های پروین و صباحی آغاز شده است، تصریح کرد: برای اجرای آن اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده که پیاده‌روسازی خیابان پروین با ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار و خیابان صباحی با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار انجام می‌شود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از اجرای بیش از نیم میلیارد تومان پروژه و اقدامات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در یکسال گذشته در منطقه خبر داد و اظهار کرد: امروزه فعالیت‌های هر سازمان، آنچنان با فناوری اطلاعات و ارتباطات گره خورده که تفکیک قائل‌شدن و جداسازی آنها را تا حدودی غیرممکن می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها