موج
کدخبر : ۳۱۴۸۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314852

مدیرکل بانوان استانداری کرمانشاه:

مدیرکل بانوان استانداری کرمانشاه گفت: ضروری است که جشن و برنامه‌های چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب در دستگاه‌ها با مشارکت مردم در راستای تقویت و انسجام هر چه بیشتر وحدت ملی برگزار شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل امور بانوان استانداری کرمانشاه گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی برای دهه فجر امسال باید طوری طراحی و اجرا شود که نه‌تنها منتقل و بیان‌کننده فرهنگ ایثار و مقاومت در طول 41 سال انقلاب و ایام اله دهه فجر باشد بلکه به دنیا بفهماند مردم ایران آگاهانه و هوشیارانه همواره آماده دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

رستمی در جلسه هم‌اندیشی در خصوص برگزاری مراسم ایام‌الله دهه مبارک فجر، ضمن تسلیت ایام فاطمیه (س) اظهار داشت: ایام‌الله دهه مبارک فجر زمان میثاق با آرمان‌های انقلاب است و امسال ضرورت دارد که با پربارتر و باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های این ایام، به دشمنان انقلاب نشان دهیم مردم همواره پاسدار و حافظ انقلاب اسلامی ایران هستند.

وی گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی برای دهه فجر امسال باید طوری طراحی و اجرا شود که نه‌تنها منتقل و بیان‌کننده فرهنگ ایثار و مقاومت در طول 41 سال انقلاب باشد بلکه به دنیا بفهماند مردم ایران آگاهانه و هوشیارانه همواره آماده دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کرمانشاه تأکید کرد: با توجه به توانمندی‌های زنان در عرصه‌های مختلف همگی باید تلاش کنیم برنامه‌هایی درشان و شایسته ایام دهه مبارک فجر در استان به نمایش گذاشته شود.

گفتنی است که رونمایی از 5 محصول ارگانیک استان، اجرای طرح آلاله‌های روشن در سطح مدارس استان، برپایی همایش با عناوین مختلف، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرها و روستاها، برگزاری مسابقات قرآنی، علمی، فرهنگی، ورزشی، کتاب‌خوانی، خاطره‌نویسی، برپایی جشنواره حجاب و عفاف، انجام فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی، برپایی شب‌شعر، نمایشگاه دستاوردهای زنان، نشست‌های تخصصی زنان و خانواده، انجام ‌خدمات رایگان مرکز مشاوره درمان ناباروری، ‌خدمات ویزیت رایگان،‌ دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری مراسم تقدیر و تجلیل از برگزیدگان فرهنگی، ورزشی، علمی کارآفرینان برتر و ... ازجمله برنامه‌های تدوین‌شده برای اجرا در ایام دهه فجر عنوان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها