موج
کدخبر : ۳۱۴۳۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314315

استاندار کرمانشاه خطاب به مسئولین؛

هوشنگ بازوند در کارگروه اجتماعی کرمانشاه گفت: با توجه به آمار بالای آسیب‌های اجتماعی در کرمانشاه، مسئولین باید فکر اساسی و راهبردی برای کاهش آن در سطح جامعه بکنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با انتقاد از آمار بالای آسیب‌های اجتماعی در کرمانشاه، ابراز داشت: تجربه و بیان آمارها نشان می‌دهد که مسئولین فرهنگی و اجتماعی استان نسبت به معضل و آسیب‌های اجتماعی کرمانشاه بیشتر نظاره‌گر بوده‌اند تا راهگشا.

وی با تأکید بر این مهم که در بحث مقابله با آسیب‌های اجتماعی هیچ‌کس نباید تماشاچی باشد، اظهار داشت: تجمیع کارگروه‌های امور اجتماعی و فرهنگی، سلامت و امنیت غذایی، بانوان و خانواده و کارگروه میراث فرهنگی و صنایع‌دستی به این دلیل است که در یک اقدام مشترک مسئولین بتوانند راهکارهایی عملی و به‌دوراز موازی کاری ارائه کنند.

مدیریت ارشد استان بابیان این مطلب که آسیب‌های اجتماعی زیرپوست جامعه هستند، خاطرنشان ساخت: باید لیستی از اصلی‌ترین چالش‌ها و آسیب‌های استان تهیه شود و دقیقاً مشخص شود کدام آسیب یا چالش اولویت اول استان است.

بازوند در ادامه ضمن انتقاد از وجود آمار بالای خودکشی در کرمانشاه، تصریح کرد: کمیته پیشگیری از خودکشی استان نباید تنها به ارائه آمار صرف از وضعیت خودکشی استان اکتفا کند و باید درزمینهٔ کاهش این آسیب و آسیب‌های اجتماعی راهکار هم ارائه کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها