موج
کدخبر : ۳۱۴۱۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314133

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از پلمب 51 فروشگاه پوشاک زنانه و مردانه متخلف در اصفهان خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد حسن اسماعیلی با اشاره به برخورد قاطع و قانونی با واحدهایی که اقدام به فروش لباس های نامتعارف می کنند، گفت:51 واحد صنفی متخلف فروش پوشاک مردانه و زنانه در شهر اصفهان شناسایی و پلمب شد.

وی اظهار داشت: در این طرح ماموران از 694 واحد صنفی بازدید کردند که در پایان تعداد 51 واحد صنفی متخلف شناسایی و با دستور مقام قضائی نسبت به پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت آنان اقدام شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از صدور اخطاریه پلمب برای 77 واحد صنفی دیگر خبر داد و اظهار داشت: از متصدیان 110 واحد صنفی دیگر نیز تعهد کتبی اخذ شد که در صورت عدم رعایت موارد مربوطه در موعد تعیین شده با آنان نیز برابر قانون برخورد خواهد شد.

سرهنگ اسماعیلی نداشتن پروانه کسب، عدم رعایت موازین اخلاقی، بدپوششی متصدیان فروش، فروش لباس های نامتعارف و وضع نامناسب مانکن ها و نامناسب بودن اتاق پرو را برخی از تخلفات در حوزه واحدهای صنفی پوشاک عنوان کرد و گفت: این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس به طور مداوم و مستمر در دستور کار ماموران است و از عموم شهروندان نیز می خواهیم ، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها