موج
کدخبر : ۳۱۳۵۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-313583

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم:

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از تشکیل کمیته اندیشه‌ورز در این سازمان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، پیام جوادیان با اشاره به تشکیل کمیته اندیشه‌ورز در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم ، اظهار کرد: سیاست‌گذاری و ایجاد طوفان فکری در مسائل مختلف از جمله اصلی‌ترین اهداف شکل‌گیری این کمیته هستند.

وی ایده اصلی این کمیته را از طرف مقام معظم رهبری دانست و افزود: کمیته برای بررسی طرح‌ها و مسائل مختلف با حضور متخصصان و تعدادی از مدیران سازمان و رئیس ادارات فضای سبز تشکیل‌ شده و جمع‌بندی نهایی را در مورد طرح‌ها انجام می‌دهند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم تصریح کرد: مهم‌ترین ویژگی طرح‌های تصویبی در کمیته باید تخصصی بودن و جامعیت طرح‌های بوده و مسائل مهم و کلان در این شورای مشورتی مورد بحث قرار گیرد.

وی اجرای طرح کوچه سبز و پیگیری  ایجاد 30 درصد فضای سبز در حیاط و 12 درصد در ساختمان را از جمله نخستین طرح‌های مطرح‌ شده در این کمیته عنوان کرد و گفت: ایجاد و حفظ فضای سبز ازجمله مسائلی است که امروز دغدغه‌ای شهرسازی نبوده و این کمیته آن را پیگیری می‌کند.

جوادیان به موضوعات حفظ باغات شهر نیز اشاره و خاطرنشان کرد: موضوع حفظ باغات شهر یکی از موضوعاتی است که با توجه به عدم بودجه کافی در این حوزه نیازمند راهکار عملی و شیوه نامه کاربردی است که باید هر چه سریع‌تر در این کمیته تدوین و ابلاغ شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها