موج

فرمانده انتظامی استان قم خبرداد؛

فرمانده انتظامی استان قم گفت: یک تن تریاک در قالب 100 بسته 10 کیلوگرمی از یک دستگاه تریلی در محور دلیجان _ سلفچگان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عبدالرضا آقاخانی ضمن اعلام خبر فوق، اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان با ارسال اطلاعاتی خبر از عبور یک قاچاقچی مواد مخدر با یک دستگاه تریلر کشنده کمپرسی اسکانیا از محور دلیجان _ سلفچگان داد.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: سپس طی هماهنگی‌های قضائی مأموران به محل‌های مورد نظر اعزام و با کنترل تردد خودروهای عبوری سرانجام خودرو مذکور را شناسایی و متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی اولیه از داخل کابین خودرو مقدار 40 گرم مواد مخدر مشکوک به تریاک در قالب یک بسته و مقدار 116 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب بسته ای بزرگتر کشف شد.

آقاخانی خاطرنشان کرد: در ادامه طی بازرسی دقیق تر از خودرو تریلی یک تن و 6 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب 100 بسته 10 کیلوگرمی کشف و راننده دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: نهایتاً متهم به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها