موج

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: بر اثر انفجار گاز دریکی از محلات این شهر، 5 عضو یک خانواده مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: حادثه انفجار گاز در شهرک کرناچی کرمانشاه رخ داد و پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110، بلافاصله مأموران کلانتری تعاون جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل مشخص شد، پس از انتشار گاز در یک‌منزل مسکونی، اعضای این خانواده اقدام به روشن کردن گاز پیک‌نیکی کرده‌اند که همین باعث انفجار شده است.

سرهنگ براری تصریح کرد: بر اثر انفجار گاز در کرمانشاه پنج عضو خانواده ازجمله پسربچه‌ای 9 ساله مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل‌شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه بابیان اینکه اقدامات درمانی لازم جهت مداوای این خانواده انجام‌شده است، گفت: تنها کودک 9 ساله از ناحیه ساعد دست دچار سوختگی شده که مداوای وی همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: همچنین بر اثر شدت انفجار رخ‌داده پنجره، شیشه‌ها و تعدادی از لوازم منزل به همراه شیشه عقب یک دستگاه خودروی پراید که مقابل این واحد مسکونی بود پارک بود نیز تخریب و آسیب دیدند.

سرهنگ براری در پایان از شهروندان خواست تا اصول ایمنی مصرف گاز را به‌درستی رعایت کنند تا این‌گونه دچار جراحت و خسارت‌های جانی و مالی نشوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها