موج

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد؛

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: از مجموع 459 هزار و 575 مشترک گاز در استان، تاکنون 441 هزار و 192 مشترک در طرح حذف کاغذی قبوض گاز مشارکت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  علی اکبر میدانشاهی مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از مشارکت 96 درصدی مشترکین گاز این استان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز با هدف بهبود کیفیت و خدمات و صیانت از محیط زیست خبر داد.

وی بیان کرد: با توجه به فراهم کردن زیرساخت های لازم، شماره تلفن های همراه از طریق ثبت از سوی کنتورخوان‌ها، ارسال شماره اشتراک به سامانه پیامکی 300081194، ارسال پیامک به سامانه 1000194 با الگوی شماره اشتراک*1 و همچنین مراجعه به سایت شرکت گاز استان یزد به آدرس www.nigc-yazd.ir  قسمت ثبت تلفن همراه مشترکین جمع آوری شد.

وی افزود: بر این اساس از مجموع 459 هزار و 575 مشترک گاز در استان یزد تاکنون 441 هزار و 192 مشترک در طرح حذف قبوض کاغذی گاز مشارکت کردند.

وی با اشاره به اطلاع رسانی های صورت پذیرفته از طریق صدا و سیما، تبلیغات محیطی، ارسال پیامک و ... به منظور حذف قبوض کاغذی اظهار داشت: فرآیند ثبت اطلاعات مشترکین به منظور حذف قبوض کاغذی همچنان ادامه داشته و مشترکینی که تاکنون موفق به ثبت شماره همراه خود نشده اند می توانند از طریق یکی از روش های مذکور نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام کنند که ثبت شماره‌های اشتراک از طریق پیامک و سایت ضریب اطمینان بالاتری داشته و گام موثری در به دست آمدن لیست صحیحی از شماره تلفن همراه مشترکین است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: ارسال پیامک به جای صدور قبوض کاغذی نیازمند تکمیل و ثبت شماره تلفن های همراه مشترکین است و علاوه بر آن باید تعداد شماره های همراه صحیح مورد بررسی قرار گیرد و در روش جمع‌آوری اطلاعات توسط کنتورخوان پس از ثبت اطلاعات می‌بایست صحت آن مورد پایش قرار گیرد تا مغایرت‌های آن مشخص و سپس اطلاعات به سامانه اصلی منتقل شود؛ در حالی که در روش خوداظهاری مشترک، اطلاعات با صحت کامل در سیستم تغذیه می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها