موج

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد:

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی هلال احمر اصفهان به 616 مسافر گرفتار در برف و کولاک طی یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، داریوش کریمی گفت: امدادگران و نجاتگران هلال احمر در طول هفته گذشته در 86 عملیات امدادی به 616 مسافر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کردند.

وی با بیان اینکه در طول هفته گذشته ، پوشش امدادی 76 حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است، افزود: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان در مجموع اقدام به امدادرسانی به 752 حادثه دیده کردند.

کریمی در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در این مدت اشاره و خاطرنشان کرد: در بازه زمانی 14 لغایت 20 دیماه 98 ، 22 حادثه جاده ای ، 18 حادثه شهری ، 17 مورد خدمات حضوری ، 8 حادثه صنعتی و کارگاهی ، 2 حادثه کوهستان و 1 مورد خدمات مناسبتی توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان تصریح کرد: 261 نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب 86 تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات های یادشده مشارکت داشته اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها