موج

کارگاه «عکاسی مناظر شهری» از سلسله کارگاه‌های فراخوان عکس «قم، شهر من» به همت سازمان فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری قم روز یکشنبه 22 دی‌ماه 1398 در قم برگزار می‌شود.

به گزراش خبرگزاری موج قم، نخستین کارگاه جانبی فراخوان عکس “ قم، شهر من ” شامل کلاس تئوری و تور عکاسی با حضور مهدی وثوق‌نیا مدرس برجسته دوره‌های عکاسی برگزار خواهد شد.

وثوق‌نیا در کارگاه تئوری به مرور آثار برخی عکاسان صاحب‌نظر در حوزه عکاسی مناظر شهری می‌پردازد و حاضران شاهد منتخبی از آثار او در حوزه عکاسی مناظر شهری خواهند بود.

وی فارغ التحصیل کار‌شناسی عکاسی از دانشگاه آزاد هنر و معماری تهران است و آثار او تاکنون در 12 نمایشگاه انفرادی و ۵۰ نمایشگاه گروهی داخل و خارج از کشور به نمایش در آمده است. وثوق‌نیا داور جشنواره‌های متعدد عکاسی، کیوریتور، مدرس دانشگاه و برگزار کننده بیش از 30 کارگاه‌ تخصصی در زمینه عکاسی مستند ‌است.

کارگاه «عکاسی مناظر شهری» در نوبت صبح از ساعت 10 تا 12 به شکل تئوری و در نوبت عصر از ساعت 14و30 دقیقه تا 16و30 دقیقه به صورت تور عکاسی برگزار می‌شود. حضور در این کارگاه برای عکاسان قمی آزاد و رایگان است اما تنها عکاسانی مجاز به حضور در تور عکاسی هستند که در کارگاه تئوری حضور داشته باشند.

علاقمندان می‌توانند در تاریخ و زمان یاد شده به نشانی میدان معلم، انتهای کوچه 1، حوزه هنری قم (جنب پاساژ زمزم) مراجعه نمایند.

فراخوان عکس «قم، شهر من» با موضوعات فضاهای شهری، هویت شهری و فرهنگ شهروندی به همت سازمان فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری قم و خانه عکس حوزه هنری استان قم برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها