موج

درپی شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی؛

در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان درپی شهادت سردارسرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به دست آمریکای جنایتکاربیانیه‌ای منتشر کرد که متن آن بدین شرح است:

باسمه تعالی

سلام و رضوان الهی بر آن روح بلند پروازی که برای افق طیران او جز شهادت و جانفشانی و عشق بازی با خدا حد و مرزی تصور نمی‌شد و اگر جز این مقصد برای او بود شگفتی داشت.

ثمره یک عمر بر دوش گرفتن پرچم سرخ رنگ شهادت و برکف داشتن سر و جان را سلسله جنبان عشق جز به ملاقات با صورتی شکفته در خون نمی‌دهد.

وه چه سعادتی هنیئا لک!!! و خفاشان شب پرست بدانند که عقابان بلند پرواز عرصه مردانگی و جهاد را ترسی از شقاوت و ناجوانمردی آنها نیست و بزودی بساط تیره روزی آنها با رشادت میلیونها قاسم سلیمانی که در جای جای حوزه مقاومت اسلامی تکثیر یافته است برهم خواهد خورد که این درس شهادت است که ارباب بی‌کفنمان به ما تعلیم داده است.

جامعه دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان نیز تحقق آرزوی دیرینه این سردار فداکار و شجاع نظام را به محضر امام زمان ارواحنا فداه و رهبر عزیز انقلاب و قاطبه ملت شریف ایران و ارادتمندان به او در جای جای جهان اسلام بخصوص خانواده سرافرازش تبریک و تسلیت عرض نموده تداوم راه او را خواستار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها