موج

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: شهادت سردار سلیمانی، به وحدت ملی انسجام بخشید و پیوند میان آحاد مردم را محکم‌تر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور در گفتگو با خبرگزاری موج قم، با گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: ایشان چهره‌ای ملی و محبوب برای مردم ایران اسلامی بود و شهادت ایشان، به وحدت ملی انسجام بخشید و پیوند میان آحاد مردم را محکم‌تر کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: بدون شک بعد از این جبهه جهانی مقاومت نیز مستحکم‌تر خواهد شد و آمریکائی‌ها دیگر خوابی راحت در منطقه نخواهند داشت.

وی تصریح کرد: خیزشی جدید با توجه به این حادثه تروریستی آمریکائی‌ها، در جهان اسلام رقم خورده است که در پی آن، سیلی بنیان‌کن شکل می‌گیرد و پایه‌های استقرار آمریکائی‌ها را در منطقه خاورمیانه متزلزل می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور بیان کرد: آمریکائی‌ها باید منتظر انتقامی سخت از سوی جبهه مقاومت باشند چرا که زین پس،منطقه برای آنها همچون جهنمی سوزان خواهد بود.

وی عنوان کرد: سردار سلیمانی، اجر خود را در 4 دهه خدمت و جانفشانی با شهادت گرفت، اما مستکبران بدانند که با جنابات خود، دیگر نمی‌توانند به آسانی در منطقه جولان دهند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سردار سلیمانی متعلق به جهان اسلامی و جبهه مقاومت است و حرکت او در مبارزه با استکبار جهانی و داعش ادامه دارد.

وی گفت: آتشی که ترامپ روشن کرد و موجب شهادت سردار سلیمانی و همراهانش شد، دامان خودشان را می‌گیرد و آنها باید همواره از شعله ور شدن این آتش،بیم ناک باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها