موج

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: سردار شهید سلیمانی فرمانده ای بصیر، زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت و مبارزه فی سبیل الله او است و خون سردار بزرگ، حاج قاسم سلیمانی گام دوم انقلاب را بیمه کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم شهادت سردار رشید اسلام سرلشگر حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: امامزادگان و بقاع متبرکه استان سیاه پوش می‌شوند و پرچم سیاه در این اماکن مقدس به اهتزاز در می‌آید و در برگزاری مراسم های مختلف با هماهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از فرماندهان مقاومت به منظور سخنرانی در امامزادگان و بقاع متبرکه در شهرستان‌های مختلف استان دعوت می‌شود.

وی ادامه داد: هیئات مذهبی و مداحان نیز مراسم‌های ویژه‌ای را در امامزادگان برگزار می‌کنند و کارشناسان و روحانیون حاضر در امامزادگان نیز به تبیین محورهای مقاومت و دستاوردهای مدافعان و حرم و شهید حاج قاسم سلیمانی می‌پردازند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران تصریح کرد: سردار شهید سلیمانی فرمانده ای بصیر، زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت ومبارزه فی سبیل الله او است و خون سردار بزرگ، حاج قاسم سلیمانی گام دوم انقلاب را بیمه کرده است.

حیدری تاکید کرد: ویژگی‌های اخلاقی و اقتدار سردار سلیمانی زبانزده خاص و عام در محافل مختلف عمومی و سیاسی است و به جرأت می‌توان گفت سردار سلیمانی جزو معدود اشخاصی است که دوست و دشمن خصوصیات بارز اخلاقی، نظامی و سیاسی او را ستوده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها