موج
کدخبر : ۳۱۱۵۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-311586

با صدور حکم فریدون همتی؛

استاندار هرمزگان با صدور حکمی، فاطمه رکن الدینی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان را با حفظ سمت، به عنوان سخنگوی استانداری هرمزگان، منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فاطمه رکن الدینی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان را با حفظ سمت، به عنوان سخنگوی استانداری هرمزگان منصوب شد.

فریدون همتی استاندار هرمزگان با صدور حکمی، فاطمه رکن الدینی، به عنوان سخنگوی استانداری هرمزگان، منصوب کرد.

استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به فاطمه رکن الدینی آورده است:

با استعانت از خداوند منان و نظر به تجارب مفید و ارزنده جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سخنگوی استانداری هرمزگان منصوب می‌شوید.

مقتضی است با بهره گیری از ظرفیت ها و دانش و تکنولوژی نوین در عرصه رسانه و روابط عمومی، ضمن تعامل مناسب با تمامی رسانه ها نسبت به انعکاس عملکرد مجموعه استانداری و تبیین مواضع در مقاطع مختلف حسب اقتضاء با هماهنگی استاندار  و اطلاع رسانی به هنگام از اخبار و وقایع مرتبط با استانداری اقدام کنید.

همچنین نظارت کافی بر عملکرد مجموعه استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه اطلاع رسانی و پاسخگویی آنان به رسانه ها انجام پذیرد.

تمامی معاونین، مدیران کل استانداری و استان نیز در این راستا موظف به ارائه اطلاعات و گزارش مورد نیاز به جنابعالی به عنوان سخنگوی استانداری در راستای پاسخگویی به سوالات، شبهات و انتقادات رسانه ای هستند.

امید است با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشید.

شایان ذکر است؛ این حکم بر اساس تبصره ۲ - ماده ۴  آیین نامه نحوه فعالیت و وظایف و اختیارات روابط عمومی دستگاه های اجرایی، صادر شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها