موج

احمد رضا احسانی خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان ضمن اشاره به اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» در همدان، گفت:طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده سینما کانون در روزهای ۲۰ و ۲۱ آذرماه میزبان علاقمندان به سینمای مستند خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، احمد رضا احسانی،  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان، با اشاره به اکران 7 اثراز فیلم های جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت، در همدان  اعلام کرد: جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» سیزدهمین دوره خود را در تاریخ از ۱۸ تا ۲۵ آذرماه در پردیس سینمایی چارسو تهران برگزاری می‌کند.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده هفت اثر از فیلم‌های جشنواره در همدان هم اکران خواهد شد افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده سینما کانون در روزهای ۲۰ و ۲۱ آذرماه میزبان علاقمندان به سینمای مستند خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان ادامه داد: بر این اساس روز چهارشنبه در سانس ۱۵ تا ۱۷ دو فیلم «آشو» به کارگردانی جعفر نجفی و «واکس» به کارگردانی کامران حیدری بر روی پرده می‌رود.

وی اضافه کرد: در سانس دوم هم از ساعت ۱۷ تا ۱۹ «بانو عصمت» به کارگردانی محمد حبیبی منصور به نمایش در می‌آید.

احسانی یادآور شد: «۱۳ هزار قدم» به کارگردانی اشکان احمدی، «آهسته و آرام» به کارگردانی دلاور دوستانیان و «عروسکان» به کارگردانی علی دلکاری فیلم‌هایی هستند که در سانس نخست و «روایت رهبری» به کارگردانی مهدی نقویان در سانس دوم روز پنجشنبه اکران می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها