موج

هادی ابراهیمی مطرح کرد؛

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تمامی کارگران و کارفرمایان برای ثبت نام و احراز هویت به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، در نشست با اعضای انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت با بیان اینکه هر گونه ارتباط با بخش های مختلف کارگری و کارفرمایی منوط به عضویت در سامانه جامع روابط کار بوده و این عضویت مستلزم احراز هویت کارگران و کارفرمایان است، افزود: در حال حاضر امکان ثبت نام برای احراز هویت در تمامی دفاتر پیشخوان استان فراهم شده است.

وی بیان داشت: به منظور استفاده از خدمات سامانه جامع روابط کار، کارگران و کارفرمایان با یک بار مراجعه به یکی از دفاتر پیشخوان دولت اقدام به ثبت نام نموده و نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را دریافت می کند و پس از آن ضرورتی به مراجعه حضوری در ادارات تعاون، کار ورفاه اجتماعی وجود ندارد و فرد می تواد با استفاده از نام کاربری و رمز عبور که از طریق ثبت نام در دفاتر پیشخوان دریافت کرده، درخواست خود را پیگیری کنند.

 وی بیان داشت: این سامانه خدمات مختلفی را در حوزه معاونت روابط کار: ( بازرسی کار، تشکلات کارگری و کارفرمایی، روابط کار، بیمه بیکاری، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار و ...) به جامعه هدف ارائه می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها