موج
کدخبر : ۲۸۴۹۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-284979

فرمانده پلیس راه مازندران خبر داد:

فرمانده پلیس راه مازندران گفت : به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در تردد خودورها محدودیت تردد از امروز تا یکشنبه در جاده های ارتباطی استان اعمال می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت :  تردد انواع تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز از مسیر جنوب به شمال جاده سوادکوه و از ساعت 8 تا 24 شنبه از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر – فیروزکوه– تهران ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع کامیون و کامیونت  به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امشب و ساعت 6 بامداد فردا تا 12 روز یکشنبه در جاده هراز ممنوع است افزود : تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع و این جاده از ساعت 19 تا 24 همانروز از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) یکطرفه است.

قدمی بیان داشت: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 شنبه تا 2 بامداد یکشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع و این جاده از ساعت 15 شنبه تا 2 بامداد یکشنبه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) یکطرفه است.

فرمانده پلیس راه مازندران اظهار داشت: در جاده کندوان هم تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و این جاده از ساعت 18 تا 24 همانروز از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود.

وی تاکید کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 شنبه تا 2 بامداد یکشنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و این جاده از ساعت 17 شنبه تا 2 بامداد یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه است.

به گفته رییس پلیس راه مازندران تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 بامداد یکشنبه در همه جاده های ارتباطی استان ممنوع است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها