موج
کدخبر : ۲۸۳۹۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-283908

استاندار اردبیل مطرح کرد؛

استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل بهترین مکان برای سرمایه گذاری در زمینه گردشگری سلامت محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو در دیدار ‌با سرمایه گذار و عضو اتاق بازرگانی عمان در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو اظهار کرد: استان اردبیل دارای آب و هوای مطلوب برای مردم کشورهای حاشیه خلیج فارس است و بهترین مکان برای سرمایه گذاری در زمینه گردشگری سلامت محسوب می شود.

وی بیان کرد: همه دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاران کشورهای دوست در استان اردبیل حمایت می کنند و بروکراسی اداری در این استان به حداقل رسیده است.

استاندار اردبیل افزود: به منظور معرفی بیشتر جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری استان اردبیل باید کلیپ های خوبی به زبان های مختلف تدوین شود.

بهنام جو گفت: تنوع آب و هوایی استان اردبیل و وجود آبگرم های معدنی باخاصیت درمانی متفاوت برای جذب گردشگران بسیار حایز اهمیت است و این استان از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار است.

وی از عضو اتاق بازرگانی عمان خواست برای مطالعه بیشتر ظرفیت های استان اردبیل در زمینه های مختلف تیم مطالعاتی و سرمایه گذاری به این استان اعزام کنند.

در این جلسه سرمایه گذار و عضو اتاق بازرگانی عمان نیز ظرفیت های کشورش را برای همکاری با استان اردبیل تشریح کرد و افزود: همکاری کشور عمان با کشورهای عضو اکو جز اولویت ها است و در آینده با برنامه ریزی های لازم و هماهنگی بیشتر در زمینه های سلامت و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری همکاری لازم را خواهیم کرد.

گفتنی است ؛ در این نمایشگاه علاوه بر کشورهای عضو اکو، چند کشور دیگر از جمله عمان ، روسیه و عراق هم حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها