موج

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر روز چهارشنبه به همراه نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی وارد استان کردستان شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمدجواد آذری جهرمی از طریق فرودگاه سنندج وارد استان کردستان شد و در بدو ورود به این استان مورد استقبال بهمن مرادنیا استاندار کردستان، فردین سعیدی مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات، از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان قرار گرفت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور شرکت در جلسه شورای اداری استان کردستان و رونمایی از طرح های ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان به این استان سفر کرده است.

وی در سفر خود پس از غبار روبی مزار شهدا از شرکت دانش بنیان کهربا گستر فناوری واقعیت افزوده و تولید پرینترهای سه بعدی، نهادهای توسعه کسب و کارهای حوزه فاوا در پارک علم و فناوری استان بازدید می کند.

وی همچنین بعد از بازدید از مجتمع ICT استان کردستان در نشستی با جوانان و مدیران استارت آپ های حوزه فاوا و حضور در صدا و سیما به تشریع فعالیت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این استان می پردازد.

در این سفر حسین دهدشتی معاون امور دولت، مجلس و استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر فاطمی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حمید فتاحی رئیس عیات مدیره مدیرعامل زیرساخت، حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست، مدیران عامل شرکت ارتباطات سیار، ایرانسل و رایتل  آذری جهرمی را همراهی می کنند.

در حال حاضر یک میلیون و 268 هزار و 547 مشترک در کردستان از اینترنت پرسرعت بهره مند هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها