موج
کدخبر : ۲۸۰۴۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-280447

در دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی انجام می شود؛

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از پایش تصویری بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس در دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال کشور توسط پلیس اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین حسین زاده گفت: پلیس اصفهان به منظور برقراری هرچه بهتر نظم و امنیت بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی پایش تصویری و نظارت الکترونیکی برسکوهای تماشاگران دارد.

وی افزود: در صورت مشاهده هرگونه رفتار تهدید آمیز، افراد خاطی بلافاصله شناسایی و نسبت به برخورد قانونی با آنها اقدام خواهد شد.

حسین زاده با بیان اینکه پلیس اصفهان، مقتدرانه در صحنه حاضر و از تمام ظرفیت، استعداد و توان خود برای امنیت این بازی استفاده خواهد کرد، افزود: قطعاً با افرادی که مترصد اخلال در نظم عمومی باشند با قاطعیت و صراحت برخورد خواهد شد و ضمناً از ورود افرادی که دارای سوابق سوء در مسابقه گذشته این دو تیم در ورزشگاه آزادی تهران هستند جلوگیری خواهد شد.

این مقام انتظامی افزود: با هماهنگی به عمل آمده قاضی کشیک دادگستری نیز در محل برگزاری مسابقه حضور خواهد داشت و افراد متخلف با حکم مقام قضائی تا اطلاع ثانوی در بازداشت پلیس به سر خواهند برد.

وی تاکید کرد: ورود هرگونه اشیای ممنوعه به داخل ورزشگاه ممنوع بوده و حاملان این گونه اشیاء دستگیر و به مراجع قضائی معرفی خواهندشد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: علاوه بر این، پلیس راهور استان نیز با تمام امکانات وظیفه روان سازی ترافیک را انجام می دهد و خودروهایی که در مکان های نامناسب پارک شده باشند را به وسیله جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها