موج

پرویز سالاری عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور خود در صد و هجدهمین جلسه شورای شهر بندرعباس از استعفا از شورای شهر جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، پرویز سالاری عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور خود در صد و هجدهمین جلسه شورای شهر بندرعباس از استعفا از شورای شهر جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور خود  گفت: با توجه به‌ ضرورت و با کسب اجازه از هیئت‌رئیسه و اعضای محترم شورا و شهروندان شهر بندرعباس استعفای خود را برای حضور در عرصه‌هایی که اهمیت آن شاید کمتر از شورا نباشد اعلام می‌دارم.

وی در ادامه به قرائت متن استعفای خود پرداخت ؛ در بخشی از این متن آمده:

رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بندرعباس با سلام، خدمت به شهروندان شریف بندرعباس برای این‌جانب به‌عنوان برگزیده آن‌ها در دوره چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر بندرعباس لذت‌بخش، خاطره‌انگیز، سرشار از نشاط و مایه عزت و مباهات است؛ که در مقیاس وسیع‌تر و گسترده‌تر آن فلسفه‌ای برگرفته از آموزه‌های بلند دینی و ملی‌مان است که خدمت به مردم را شیرین، گوارا، واجب و مقدس می‌داند.

در طول دوران خدمتگزاری‌ام در شورای اسلامی شهر بندرعباس آنچه نصب العین بنده بوده تلاش مضاعف برای ساختن شهری توسعه‌یافته بر پایه معیارهای اسلامی-ایرانی بود و در این راستا وجود نقاط قوت و ضعف ناخواسته در کار، امری طبیعی بوده و از روی محبت که صفت بارز شهروندان عزیز است کاستی‌های این خدمتگزار خود را به دیده اغماض بنگرند.

اکنون با مدد از الطاف خداوند تبارک‌وتعالی و طلب دعای خیر از همه مردم فهیم و آگاه و با نگاه امید به آینده روشن برای ایران اسلامی و هرمزگان سرافراز با درک ضرورتی پراهمیت در مسیر توسعه پیشرفت اجتماعی که در آینده‌ای نزدیک درباره آن بیشتر سخن خواهم گفت استعفای خویش را تقدیم می‌دارم.

بی شک راهی که با اعتماد مردم آغاز کرده‌ام با جدیت ادامه خواهم داد تا بتوانم روزبه‌روز از ضعف‌ها و سو مدیریت‌ها کاسته و مانع از هدر رفت منابع، فرصت‌ها و اعتماد مردم شوم.

عمیقاً بر این موضوع رجای واثق دارم که تحقق گام دوم انقلاب اسلامی جز با اتکا به اراده مردم و به میان آوردن ظرفیت‌های عظیم مردمی به‌ویژه جوانان میسر نخواهد بود و برای این منظور باید از اصلی‌ترین جلوه یعنی ارتقا کارآمدی شوراها و توانمند ساختن آنان آغاز کرد.

به گزارش موج، بر اساس گمانه زنی ها با استعفای سالاری، هومن رفیعی بندری به عنوان نفر نخست علی‌البدل شورای اسلامی شهر بندرعباس جایگزین او خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها