موج
کدخبر : ۲۷۸۶۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278605

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان اعلام کرد:

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان ازبازگشایی گلوگاه‌های ترافیکی منطقه ۱۰ در سال جاری خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی گفت: در سال جاری تملک و بازگشایی گلوگاه‌های موجود در خیابان‌های هفتون، معراج و عسگریه اول با یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار انجام خواهد شد.

وی افزود: تملک و بازگشایی خیابان اطشاران نیز در دستور کار قرار گرفته که با توجه به حجم آزادسازی بسیار بالای این خیابان، حدود چهار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

شهبازی خاطرنشان کرد: توافق و آزادسازی گلوگاه‌ها به صورت همزمان انجام خواهد شد که در این فرایند نیاز به همکاری و همراهی شهروندان داریم.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان ادامه داد: در مجتمع‌های مسکونی میلاد محله اطشاران بالغ بر ۱۲ هزارنفر جمعیت ساکن شده‌اند، از این رو شهرداری برای تسهیل در رفت و آمد ساکنان این محله اقدامات خوبی اقدامات خوبی را در دستور کار قرار داده است.

وی گفت: باتوجه به بلند مرتبه سازی‌ها در محله اطشاران تعداد ساکنان این محله رو به افزایش است و شهرداری سعی در افزایش ارایه خدمات در این محله دارد.

شهبازی تصریح کرد: بودجه امسال شهرداری منطقه ۱۰ حدود ۱۱۰ میلیارد تومان است که حدود ۳۶ درصد از کل بودجه برای آزادسازی در سطح منطقه هزینه خواهد شد.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با اشاره به طرح‌های محرومیت‌زدایی در منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان، اظهار کرد: سال گذشته حدود سه میلیارد تومان در محله حصه جنوبی آسفالت انجام شد که اگر قرار بود این طرح امسال اجرایی شود، نزدیک ۱۵ میلیارد تومان هزینه دربرداشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها