موج
کدخبر : ۲۷۸۰۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278095

محمدرضا ترکاشوند اعلام کرد

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر از پروژه‌های در دست اقدام و عملیاتی شده در سطح روستاهای شهرستان ملایر را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدرضا ترکاشوند ضمن اشاره به پروژه‌های در دست اقدام و عملیاتی شده در سطح روستاهای شهرستان ملایر؛ گفت: از جمله این پروژه‌های می‌توان به اتمام حفر چاه مکانیکی روستای دهنو آورزمان به عمق ۱۲۰ متر و همچنین پیگیری اخذ پروانه و خریداری لوازم مورد نیاز تجهیز چاه طی روزهای آتی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه طی سال جاری ساخت مخزن ۵۰ متر مکعبی روستای ضربعلی و ورود آن به مدار امکان پذیر شد؛ عنوان کرد: اجرای پروژه برق خورشیدی روستای منگاوی نیز در حال انجام است.

ترکاشوند در ادامه با بیان اینکه عملیات اجرای خط برق و نصب ترانس در روستاهای کوسج خلیل و شوشاب نیز در حال انجام است؛ خاطرنشان کرد: عملیات تعمیر و بازسازی شبکه داخلی روستای آورزمان هم آغاز شده و در حال انجام است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه خوشبختانه ساخت مخزن هزار متر مکعبی روستای کهکدان نیز به اتمام رسیده است؛ یادآورشد: در حال حاضر پیمانکار به دنبال ساخت حوضچه و ورود مخزن به مدار است که انتظار می‌رود بهره برداری از این مخزن در روزهای ابتدایی تابستان امکان پذیر شود.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر همچنین گفت: پروژه مجتمع آبرسانی علی آباد و حسین آباد نیز در دست اقدام می‌باشد و این پروژه‌ها در مرحله انتخاب پیمانکار هستند.

وی ضمن اشاره به دیگر پروژه‌های در دست اقدام این شهرستان عنوان کرد: حفر چاه در روستاهای واشان و قشلاق انوچنیز در دست اقدام است، ضمن اینکه تمامی پروژه‌های یادشده در سال جاری به طور کامل قابل بهره برداری خواهند بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها