موج
کدخبر : ۲۷۶۹۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276984

در ماه مبارک رمضان صورت می گیرد؛

مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد ازاجرای 4 ویژه برنامه در مجموعه تخت فولاد اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی معرک نژاد گفت: 4 ویژه برنامه از سوی مجموعه فرهنگی - مذهبی تخت فولاد در ماه مبارک رمضان اجرا می شود.

وی در مورد ویژه برنامه های مجموعه فرهنگی - مذهبی تخت فولاد در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: برای این ماه چهار ویژه برنامه آماده اجراست که هدف از این برنامه ها معرفی مشاهیر و شخصیت های مدفون در قبرستان تخت فولاد است.

معرک نژاد ادامه داد: اولین برنامه با مشارکت صدا و سیمای مرکز اصفهان با عنوان «سحرگاهی» به صورت زنده پخش خواهد شد. لوکیشن این برنامه تکایای تخت فولاد است و از طریق آن علما و چهره های فرهنگی – مذهبی مدفون در قبرستان معرفی خواهند شد.

وی گفت: حضور در نمایشگاه قرآن از دیگر برنامه های مجموعه تخت فولاد در ماه مبارک رمضان است که در قالب و فرم جدید اجرا می شود. همچنین از طریق حضور در نمایشگاه قرآن، به معرفی شخصیت های قرآنی مدفون در این قبرستان خواهیم پرداخت.

مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد با بیان اینکه در شب های قدر 5 ایستگاه ویژه در مکان هایی که مردم برای احیا حضور خواهند یافت، برپا خواهد شد، اظهار کرد: هدف از برپایی این ایستگاه ها معرفی ظرفیت های تخت فولاد به عنوان یک مجموعه فرهنگی و مذهبی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها