موج
کدخبر : ۲۷۶۴۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276484

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو اردبیل:

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان اردبیل گفت: اردبیل میزبان اردوی آماده‌سازی تیم ملی شنا و کلینیک مربیان برتر شنای کشور خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، یعقوب کشاورز امروز در جلسه هماهنگی میزبانی از اردوی تیم ملی شنا و کلینیک مربیان برتر شنای کشور در جمع خبرنگاران گفت: پیرو مذاکرات انجام شده با فدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران،‌ استان اردبیل از تاریخ 23 لغایت 27 اردیبهشت ماه، میزبان میزبان اردوی آماده‌سازی تیم ملی شنا و کلینیک مربیان برتر شنای کشور مربیگری پیشرفته خواهد بود که برگزاری اردوی تیم ملی در اردبیل، قطعا سبب ایجاد انگیزه و ارتقای سطح دانش فنی شناگران و مربیان اردبیل می‌شود.

وی گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده، مربیان و شناگران استان اردبیل نیز در جریان تمرینات تیم ملی شنا حضور داشته و با آنها تمرین می‌کنند که امیدواریم برگزاری این اردو نقش مؤثری در ارتقای سطح کیفی شنای استان داشته باشد.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان اردبیل در رابطه با برگزاری کلینیک مربیان برتر شنای کشور مربیگری پیشرفته افزود: این کلینیک در قالب برگزاری دوره بازآموزی تئوری خواهد بود که مربیان دارای کارت مربیگری درجه 3 شنا نیز می‌توانند در این دوره که برای بانوان و آقایان به طور هماهنگ بوده، شرکت کنند.

کشاورز تصریح کرد: این کلینیک با حضور 40 نفر از مربیان برتر کشور و مدرسین تراز اول فدراسیون شنا برگزار خواهد شد که هیئت شنای استان اردبیل، هزینه شرکت در این کلینیک را از 300 هزار تومان به 100 هزار تومان کاهش داده تا مربیان استانی نیز بتوانند با شرکت در این دوره سطح دانش فنی خود را ارتقاء دهند.

وی بیان کرد: امیدوارم حمایت‌های مسئولان در امر جذب مربیان و نیز استعدادیابی ها با جدیت ادامه داشته باشد تا شنا نیز در مسیر رو به رشد حرکت کرده و به جایگاه واقعی خود برسد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها