موج
کدخبر : ۲۷۴۸۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274832

محسن هاشمی در جلسه با استاندار لرستان:

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با استاندار لرستان، از مصوبه 100 میلیاردی این شورا جهت کمک به سیل زدگان کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محسن هاشمی رفسنجانی در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر تهران با استاندار لرستان، گفت: پدرم آیت االله هاشمی رفسنجانی در سفری که به لرستان داشت از این استان به نام سوئیس کوچک یاد کرد و گفت که ظرفیت‌های خوبی دارد. لذا باید از این ظرفیت ها استفاده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، افزود: در کنار مردم لرستان هستیم چراکه این استان پتانسیل‌هایی بالایی در زمینه گردشگری و کشاورزی دارد و باید مورد حمایت سرمایه‌ گذاران قرار گیرد. از این رو شورای شهر تهران پیش از این، مصوبه ای 100 میلیارد ریالی گذرانده تا به مناطق سیل زده کشور کمک شود.

کمک رسانی را بر لرستان و خوزستان متمرکز می کنیم

هاشمی، ادامه داد: از ابتدای سیل در استان گلستان اقدامات ویژه‌ای را آغاز کردیم و نیروها در این مناطق مستقر شدند و هم‌اکنون این امدادرسانی‌ها ادامه دارد که با پایان فعالیت در گلستان، می‌توانیم تمرکز بیشتری روی لرستان و خوزستان داشته باشیم.

برداشت از صندوق توسعه ملی کمک فراوانی به بازسازی ها خواهد کرد

رئیس شورای شهر تهران، گفت: مکاتبه دکتر روحانی با مقام معظم رهبری برداشت 2 میلیارد یورو از صندوق ارزی رقم قابل توجهی است که هنوز قطعی نشده و در صورت نهایی شدن کمک شایانی به بازسازی‌ها خواهد کرد.

وی همچنین با تبریک ایام شعبانیه اظهار داشت: بحث مهدویت به جبران بی‌عدالتی‌ها و نابسامانی‌ها و کمک به منجی عالم بشریت که همان رسیدن به کمال است معطوف می‌شود که هدف همه ما همین موضوع است.

عوامل ما از 2 هفته پیش در پلدختر مستقر هستند

هاشمی رفسنجانی، تاکید کرد: تاکنون 130 هزار نفر را تحت پوشش قرار داده‌ایم و کمک‌هایی به شهر اهواز داریم، در گلستان نیز آق‌قلا و گمیشان به ما محول شده و نیروهای ما از دو هفته پیش در پلدختر هم مستقر هستند، لذا حرف ما این است که لرستان را تنها نگذاشته ایم و کمک ها همچنان ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها