موج
کدخبر : ۲۷۴۴۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274440

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از انتقال بیمه درمانی مددجویان اصفهانی به سازمان بیمه سلامت خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پورگفت: بیمه پایه درمانی ۵۱ هزار و ۷۱۴ مددجوی اصفهانی ساکن در مناطق شهری با جمعیت بالای ۲۰ هزار نفر به صندوق سایر اقشار سازمان بیمه سلامت ایران منتقل شد.

وی بابیان اینکه بیمه پایه درمانی ۵۱ هزار و ۷۱۴ مددجوی اصفهانی ساکن در مناطق شهری با جمعیت بالای ۲۰ هزار نفر، هماهنگ با سایر استان‌ها به سازمان بیمه سلامت واگذار شد، گفت: عملیات اجرایی این فرآیند آغازشده است و طبق برنامه سازمان بیمه سلامت تا پایان اردیبهشت‌ماه دفترچه‌های درمانی جدید مددجویان اصفهانی در صندوق سایر اقشار این سازمان صادر می‌شود.

متین پور تأکید کرد: هزینه صدور دفترچه‌های جدید توسط کمیته امداد اصفهان پرداخت می‌شود و از مددجویان وجهی دریافت نمی‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان افزود: بیمه پایه درمانی مددجویان روستایی و ساکن در شهرهای با جمعیت زیر ۲۰ هزار نفر از سال ۸۵ به این سازمان منتقل‌شده بود و اضافه شدن مددجویان شهری به آن‌ها باعث ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات به جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان می‌شود.

وی با بیان اینکه اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه دریافت دفترچه‌های جدید به زودی به اطلاع مددجویان خواهد رسید، تصریح کرد: کارت‌های بیمه درمانی سابق تا تکمیل مراحل صدور دفترچه‌های جدید بیمه سلامت معتبر خواهد بود.

متین پور تغییرات یادشده را فقط درزمینهٔ بیمه پایه درمانی دانست و گفت: بیمه مکمل درمان این نهاد برای همه مددجویان به قوت خود باقی است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سطح خدمات و اعتبارات آن افزایش خواهد یافت.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه به دنبال این تغییرات هیچ تعدیل نیرویی در میان کارکنان این نهاد نخواهیم داشت، گفت: در صورت تمایل سازمان بیمه سلامت کارکنان بخش بیمه و درمان کمیته امداد اصفهان به این سازمان منتقل می‌شوند و در غیر این صورت در سایر بخش‌های این نهاد به کار خود ادامه می‌دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها