موج
کدخبر : ۲۷۳۶۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273658

استاندار یزد اعلام کرد؛

استاندار یزد بیان کرد: درباره پرورش ماهی تیلاپیا باید جلساتی با مدیریت معاون اقتصادی استانداری و مدیران مرتبط برگزار و مشوق هایی نیز برای افزایش تولید تعریف شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد اظهار داشت: در اولین جلسه ستاد سال 98، نکاتی درباره شعار سال عنوان شد، امیدواریم همه دستگاه ها برای تحقق رونق تولید تلاش جدی تری داشته باشند.

وی درباره موضوع امنیت سایبری برای ارتقاء فرآیند تولید به عنوان یکی از محورهای این جلسه اظهار امیدواری کرد: مسائلی که مطرح شد تلنگری برای مدیران باشد تا با کمترین بی توجهی، زمینه ایجاد مشکلات بزرگ را در کشور ایجاد نکنند.

استاندار یزد با بیان اینکه برخی بی توجهی ها به مسائل امنیت سایبری موجب آسیب های زیاد اقتصادی، اجتماعی و سیاسی می شود، افزود: همین امر ایجاب می کند، مسئولان بخش های دولتی و خصوصی با همکاری مرکز فتا فضای تولید و تبادل اطلاعات، آموزش های لازم را فرا گیرند تا به وضعیت مطلوبی برسیم.

طالبی با اشاره به لزوم حل مشکلات پرورش و تولید ماهی تیلاپیا در استان یزد تصریح کرد: درباره پرورش ماهی تیلاپیا باید جلساتی با مدیریت معاون اقتصادی استانداری و مدیران مرتبط برگزار و مشوق هایی نیز برای افزایش تولید تعریف شود.

وی درباره تلاش اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد برای ساخت مجتمع های گلخانه ای هم گفت: این کار بخشی از دغدغه اشتغال استان را حل می کند به همین دلیل باید برای رفع سریع تر موانع آن تلاش کرد.

وی اضافه کرد: این طرح ، کار زیبایی است، ضمن ایجاد اشتغال و بهینه سازی تولید، الگوسازی شود تا ظرفیت های تولید گلخانه های استان به سمت تولید هیدروپونیک سوق داده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها